Connect with us

Eğlence

7 MAYIS 2021 BURÇ YORUMLARI

Yayınlandı

on

Haberi Paylaşın!

Burcunuzu bugün neler bekliyor ? Aşk, aile, sağlık, kariyer ve para.

KOC-min-1

KOÇ : Bugün katılacağınız iş toplantılarınızda görüş ve fikirlerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerle yakınlık kurabilir, yeni bir dost ya da arkadaş edinebilirsiniz.

boga-min-1

BOĞA: Bugün maddi konularınızla alakalı yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Duygusal yönlerinizi geri planda tutarak mantığınızı devreye sokmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda size mantıklı gelmeyen çalışma koşullarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

IKIZLER-min-1

İKİZLER : Bugün çalışmalarınızla alakalı bazı görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Farklı fikir ve düşüncelerinizle toplantılarda ön plana çıkabilir ve keyifli bir görüşme geçirebilirsiniz. Bugün tanışacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz.

YENGEC-min-1

YENGEÇ: Bugün iletişim konusundaki yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bugün daha önceden hayalini kurduğunuz hedef ve planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınıza bir yenisini daha eklemek isteyebilir ve yeni bir proje arayışına girebilirsiniz.

ASLAN-min-1

ASLAN : Bugün çalışmalarınızla alakalı farklı görüş ve düşüncelere ihtiyacınız olabilir. Bu noktada tecrübelerinden, bilgi ve birikiminden yararlanacağınız kişileri doğru seçmeniz size fayda sağlayabilir. Duygu ve düşüncelerinizi içinizde tutmak yerine karşınızdaki kişiyle paylaşmanız gerekebilir.

BASAK-min-1

BAŞAK : Bugün geçmişte yaşadığınız ilişkilerinizi yeniden hatırlayabilirsiniz. Ancak yaşadığınız aşk acısının yeniden alevlenmemesi için bazı şeyleri geride bırakmanız faydanıza olabilir. Yeniden bir araya gelemeyeceğiniz kişiler için kendinizi üzmemeniz gerekebilir.

TERAZI-min-1

TERAZİ : Bugün hem kendinize hem de fikir ve görüşlerinize her zamankinden daha fazla güvenebilirsiniz. Bu sebepten dolayı da kendi fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Çalışmalarınızda başarılı olmanızın anahtarı özgüvenininiz olabilir.

AKREP-min-1

AKREP : Bugün kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Duygusal konularınız ön plana çıkabilir ve ilişkilerinizle alakalı gelişmeler söz konusu olabilir. Çalışmalarınızı bireysel olarak yürütmeyi tercih ettiğiniz için yapacağınız ekip çalışmalarından keyif alamayabilirsiniz.

YAY-min-1

YAY : Bugün birlikte olduğunuz kişiye karşı vurdum duymaz davranabilir ve sevginizi göstermekten çekinebilirsiniz. Oysaki duygusal yönden birlikte olduğunuz kişiye olan ihtiyacınızın üst seviyelerde olduğu bir gündesiniz. Sağlığınızla alakalı konularda dikkatli olmanız gerekebilir.

OGLAK-min-1

OĞLAK : Bugün yakın çevrenizdeki kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Yaşanan bazı gelişmeler sonucunda agresif tutum ve davranışlar sergileyebilir ve duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz bir gündesiniz.

KOVA-min-1

KOVA : Bugün aşk hayatınızla alakalı olarak duygusal bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri çekici yönleriniz sayesinden kolayla etki altına alabileceğiniz bir gündesiniz. Girdiğiniz ortamlarda tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

BALIK-min-1

BALIK : Bugün işinizle alakalı yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Karşınıza bazı engellerin çıkma olasılığının yüksek olmasından dolayı tedbirli davranmanız gerekebilir. Bugün kararlarınızda ısrarcı davranmanız ve bu doğrultuda ilerlemeniz faydanıza olabilir.

Yorum Yapın

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arşiv

Takvim

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Copyright © 2019 Foreigners News

Translate »